Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Jakuzi Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Jakuzi Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Jakuzi Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Jakuzi Banyo Küveti

Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Jakuzi Banyo Küveti (OK3838)

İndirim Oranı : %95 İndirim
Fiyat : ₺257.608,31  + KDV
İndirimli : ₺12.573,00  + KDV
KDV Dahil : ₺14.836,14

 

Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti

Modern görünümlü OKBaby Onda Luxy Bubbles Banyo Küveti, bebeği suda konforlu bir biçimde tutmayı sağlayan dayanak noktalarıyla son derece kullanışlıdır.  Aynı bir jakuzideki gibi hava baloncukları üfleyen özel hava pompaları,  devrimsel bir tasarımla bebeğin fiziksel yapısına uygun hale getirilmiştir. Böylece 37-38 derece sıcaklığındaki suyla birlikte bebeği rahatlatır, gerginliğini azaltır ve kan dolaşımını iyileştirir. LED ışıkları rahatlatıcı atmosfere katkıda bulunur. Onda Luxy Bubbles,  biyoenerji prensiplerinden esinlenerek tasarlanmıştır. 

Özellikleri :

 • Hassas bir rahatlatıcı bir masaj için idealdir
 • Ergonomik tasarım
 • Onda küvette  iki tanesi koltuk altlarında  biri de bacak arası bulunan üç destek noktası  vardır. Böylece siz bir başkasına ihtiyaç duymaksızın bebeğinizi tek başınıza yıkayabilirsiniz.Ortopedik oturma yeri, küvetin  hem 0/6 ay  hem de 6 ay/1 yıl pozisyonları için tamamen kaymaz ve son derece rahat olmasını sağlar.
 • 10 adet Hava jetleri
 • Çok beğenilen sessiz pompa
 • Küvet tabanında yer alan 6 LED ışıktan oluşan kromoterapi sistemi.  Işıklar; mavi, yeşil, kırmızı ya da sarıya sabitlenebilir veya “Rahatlatıcı Banyo Döngüsü Modu” ile 15 saniyelik aralıklarla sırayla mavi, çivit mavisi, mor ve mavi olarak değişir. Su sıcaklığını kontrol etmek üzere dijital gösterge (° C)
 • Kolay taşıma için tekerlekli ayaklar Kolay su tahliyesi için basınç tıpası Banyo ortamında suyu kolayca boşaltmak için tahliye hortumu
   
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.